Ruch obywatelski Kukiz ’15 rozpoczyna innowacyjny ogólnopolski projekt na wybory samorządowe w 2018 r. skierowany do Obywateli!
Po sukcesie wyborczym z 2015 roku – zarówno w wyborach prezydenckich, jak i parlamentarnych oraz sukcesach pracy Klubu Poselskiego Kukiz’15 w Sejmie, Paweł Kukiz oraz posłowie Kukiz’15 zgłosili nowy i rewolucyjny pomysł na współpracę z obywatelami, środowiskami lokalnymi, stowarzyszeniami, działaczami oraz miejscowymi liderami. Nasz projekt jest otwarciem na każdego uczciwego człowieka i zaproszeniem go do współpracy w wyborach samorządowych w 2018 r. Projekt otwiera każdemu możliwość kandydowania wbrew partiom politycznym. Na naszej stronie www.samorzadyzkukizem.pl każdy będzie mógł zgłosić się do współpracy w samorządzie i do kandydowania na wszystkie szczeble w najbliższych wyborach samorządowych.
Paweł Kukiz i wszyscy posłowie naszego Ruchu będą uczestnikami projektu, który daje niepowtarzalną szansę na zgłoszenie się i korzystanie z możliwości szkoleń oraz kandydowania na listach ruchu Kukiz’15, jak i z jego poparciem w lokalnych komitetach.
W ten sposób otwieramy samorząd dla obywateli, a nie tylko członków partyjnych klanów i lokalnych układów. Tworzy to dla obywateli szansę, aby zostać Wójtem/Burmistrzem/Prezydentem Miasta, Radnym Sejmiku Wojewódzkiego, Radnym Powiatu czy Gminy, bez oddawania swojej suwerenności, poczucia dumy i zwykłej przyzwoitości partiom politycznym.
Od kandydatów wymagamy uczciwości i realnego działania na rzecz lokalnej społeczności. Dla nas liczy się obywatel, a nie partyjna legitymacja.
#PotrafiszPolsko #SamorządyzKukizem

 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Długi.